állj munkába állásportál álláshirdetés adminisztrátor munka irodai munka

Utaskiszolgálási előadó

További információ

  • fizetés kereset bér összeg alapbér Kézhez kapod:
    164 000 Ft / hó
  • irodai munka állás adminisztráció adminisztrátor iratrendező  dokumentumkezelő Irodai munkák
  • munkaidő munka idő műszak Munkaidő:
    Napi 8 óra
  • település megye állás munka helye Budapest
    XVIII. kerület

Több évtizedes tapasztalattal rendelkező, sok éves múltra visszatekintő Partnerünk számára keresünk kollégákat

pozícióba. A cég a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér meghatározó földi kiszolgáló Partnere, akik magas szintű szolgáltatásokat nyújtanak partnereik számára. Ha Téged is vont a reptéri világ, szeretnéd fejleszteni nyelvtudásod és szeretnél egy jó csapat tagja lenni, jelentkezz még ma!

Ezekre a feladatokra számíthatsz:

  • Részvétel számos légitársaság földi utaskiszolgálásában
  • Beszállókártya és poggyász ellenőrzése
  • Utasok tájékoztatása

Milyen elvárásoknak kell megfelelned:

  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Ügyfélorientált hozzáállás

Előnyként számít, de hiánya nem kizáró ok:

  • További nyelvek ismerete
  • Értékesítési tapasztalat

Mit kapsz cserébe a jó munkáért?

  • juttatás bónusz ajándék

    Bérenkívüli juttatás

    Havi bruttó 16.000 Ft cafeteria a belépést követő 3 hónap után

  • fizetés juttatás pénz bér

    Teljesítménybér

    Ha eredményes tagja vagy a csapatnak, havi nettó 26.600 Ft bónuszban részesülhetsz, próbaidő után

  • ingyenes céges busz járat

    Reptéri transzfer

    A korai munkakezdések és késői munkavégzések esetén, biztosítva lesz a be- és hazautazásod

  • részmunkaidő állás munka

    Részmunkaidős lehetőség

    Van lehetőséged 4 vagy 6 órában is dolgozni

  • munkaruha

    Munkaruha

    Kollégáinknak elegáns munkaruhát biztosítunk

Felvételi folyamat

  • telefon egyeztetés elérhetőség rugalmas telefonos beszélgetés

    Első lépés

    Telefonos felkeresés

    Kollégánk telefonon veszi fel Veled a kapcsolatot

  • személyes találkozó egyeztetés beszélgetés állás munka

    Második lépés

    Személyes találkozó

    Irodánkban egyeztetünk a munka részleteiről és egy tesztíráson veszel részt

  • felvételi interjú személyes beszélgetés

    Harmadik lépés

    Interjú a Partnernél

    Személyes elbeszélgetés Partnerünknél, ahol megismerheted a munkakört

  • orvos orvosi vizsgálat ellenőrzés üzemorvos üzem

    Negyedik lépés

    Üzemorvosi vizsgálat

    Pozitív elbírálást követően, részt kell venni egy üzemorvosi vizsgálaton

  • szerződés megbízható szerződéskötés

    Ötödik lépés

    Szerződéskötés

    Sikeres kiválasztás esetén szerződéskötésre kerül sor irodánkban

megszólaló

Orosz Helga

Vonzott a reptér világa, így nagy vágyam teljesült, amikor bekerültem ide. Nagyon szeretem az itteni nyüzsgést, itt találtam meg az igazán nekem való munkát. A beosztásunkat korán megkapjuk, így tervezhetek jó előre is. Örülök, hogy itt dolgozhatok.

Orosz Helga

  • Tamás Ágnes
    • Projektvezető
  • +36703155251
  • Érdeklődhetsz vagy jelentkezhetsz személyesen a Humánia HRS Group irodájában az alábbi címen.
  • 1092 Budapest, Erkel Ferenc utca 6

    H-P 09:00-17:00 között

Szeretnél a reptér pezsgő világában dolgozni, egy olyan nagymúltú fiatalos csapat tagja lenni, akik nagy tapasztalattal rendelkeznek a repülőgépek földi kiszolgálásában? Akkor itt a helyed! Itt nem kell tapasztalattal rendelkezned, de elengedhetetlen az angol nyelv középszintű ismerete. Dolgozz velünk és kamatoztasd nálunk tudásod! Várom jelentkezésed!

Segíts egy megosztással nekünk új munkatársat, egy ismerősödnek új munkát találni!

Ajánlom az ismerősömnek!

Megosztom Facebookon

Szeretnél sms értesítést kapni hasonló új álláslehetőségekről?

Nem szeretnék lemaradni egy lehetőségről sem!

Regisztrálok