állj munkába álláskereső portál uszodamester csúszda felügyelő

Úszómester

További információ

  • fizetés kereset bér összeg alapbér Kézhez kapod:
    217 980 Ft / hó
  • vendéglátás vendéglátóipar pincér felszolgáló állás munka szakács pultos Vendéglátás, szállodai munka
  • munkaidő munka idő műszak Munkaidő:
    Napi 12 óra
  • település megye állás munka helye Bük
    Vas megye

Ha szeretnél festői környezetben, barátságos hangulatban dolgozni, akkor gyere Bükfürdőre! Szakmai feltétel nincsen, a képzést biztosítjuk. Egyszerűsített foglalkoztatással keresünk új munkavállalókat

Úszómester

pozícióba. Ha nem szeretnél folyamatosan vagy 3 műszakban dolgozni ezt neked találták ki, itt ugyanis Te választod ki a munkanapjaidat.

Ezekre a feladatokra számíthatsz:

  • Fürdőzők felügyelete
  • Medence környezetének tisztán tartása
  • Előírt védőfelszerelésekről való gondoskodás
  • Zuhanyzók, medenceterek ellenőrzése biztonság terén
  • Lábmosók folyamatos feltöltése

Milyen elvárásoknak kell megfelelned:

  • Napi 12 órás munkavégzés vállalása (két napos munkarendben)
  • Német, angol vagy cseh nyelvismeret ismerete
  • 1 műszak vállalása
  • Precíz munkavégzés

Előnyként számít, de hiánya nem kizáró ok:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség

Mit kapsz cserébe a jó munkáért?

  • támogatás utiköltség költségtérítés bérlet

    Utazástámogatás

    Tömegközelekedésnél a jegyek 100%-át tudjuk téríteni. Gépjármű esetén 15FT/km útiköltség térités.

Felvételi folyamat

  • telefon egyeztetés elérhetőség rugalmas telefonos beszélgetés

    Első lépés

    Telefonos tájékoztatás

    Egyeztetjük veled a munkavállalás részleteit, minden kérdésedre választ kapsz.

  • személyes találkozó egyeztetés beszélgetés állás munka

    Második lépés

    Személyes interjú

    A partnernél előre egyeztetett időpontban személyes beszélgetésen veszel részt.

  • gyárlátogatás terepbejárás gyár látogatás

    Harmadik lépés

    Személyes látogatás

    Megismered leendő kollégáiddal és a műszakvezetőkkel.

  • szerződés megbízható szerződéskötés

    Negyedik lépés

    Szerződéskötés

    Az Álljmunkába.hu irodájában megkötjük a munkaszerződésedet.

  • munkába állás munka kezdete

    Ötödik lépés

    Munkába lépés

    A szerződéskötést követően egy héten belül munkába állhatsz.

állj munkába álláskereső portál betanított munka uszoda mester munkavállalói vélemény

állj munkába álláskereső portál betanított munka uszodamester vízijáték felügyelő

"Mindig is szerettem volna olyan helyen dolgozni, ahol amellett, hogy értékes munkát végzek még a munkatársaim is barátságosak. Mióta itt dolgozom nekem a munka felér egy kikapcsolódással.
Bátran ajánlom mindenkinek. "

Kiss Árpád

  • Puhr Mirtill Anna
    • Projektvezető
  • +36703701014
  • Érdeklődhetsz vagy jelentkezhetsz személyesen a Humánia HRS Group irodájában az alábbi címen.
  • 9700 Szombathely, Belsikátor 3 1 /2

    H-P 09:00-17:00 között

Ha fontos számodra a kiszámíthatóság, a jó munkahelyi környezet, nyugodt és családias környezetben szeretnél dolgozni, akkor ez a neked való munkalehetőség. Partnercégünkhöz már évek óta biztosítunk munkaerőt. Légy Te a következő!

Segíts egy megosztással nekünk új munkatársat, egy ismerősödnek új munkát találni!

Ajánlom az ismerősömnek!

Megosztom Facebookon

Szeretnél sms értesítést kapni hasonló új álláslehetőségekről?

Nem szeretnék lemaradni egy lehetőségről sem!

Regisztrálok