állj munkába álláskereső portál uszodamester csúszda felügyelő

Úszómester

További információ

  • fizetés kereset bér összeg alapbér Kézhez kapod:
    170 000 Ft / hó
  • vendéglátás vendéglátóipar pincér felszolgáló állás munka szakács pultos Vendéglátás, szállodai munka
  • munkaidő munka idő műszak Munkaidő:
    Napi 12 óra
  • település megye állás munka helye Bük
    Vas megye

Nem szeretnél folyamatosan vagy több műszakban dolgozni ezt neked találták ki. Mindened a napfény és a víz? Akkor jelentkezz Bükfürdőre

Úszómester

pozícióban. Válassz egy stabil munkahelyet, ahol megbecsülik a munkádat és hosszú távon számítanak rád! Vegyél részt egy ingyenes képzésen, és töltsd a nyarat szabadtéren!

Ezekre a feladatokra számíthatsz:

  • fürdőzők felügyelete
  • medence környezetének tisztán tartása
  • előírt védőfelszerelésekről való gondoskodás
  • zuhanyzók, medenceterek ellenőrzése
  • lábmosók folyamatos feltöltése

Milyen elvárásoknak kell megfelelned:

  • precíz munkavégzés
  • 1 műszak vállalása
  • német, angol vagy cseh nyelvismeret
  • napi 12 órás munkavégzés vállalása (két napos munkarendben)

Előnyként számít, de hiánya nem kizáró ok:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • jó kommunikációs készség
  • jó állóképesség

Mit kapsz cserébe a jó munkáért?

  • támogatás utiköltség költségtérítés bérlet

    Utazástámogatás

    Tömegközelekedésnél a jegyek 100%-át tudjuk téríteni.

    Gépjármű esetén 15FT/km útiköltség térités.

Felvételi folyamat

  • telefon egyeztetés elérhetőség rugalmas telefonos beszélgetés

    Első lépés

    Telefonos tájékoztatás

    Egyeztetjük a munka részleteit, megbeszélünk egy személyes találkozót.

  • személyes találkozó egyeztetés beszélgetés állás munka

    Második lépés

    Személyes interjú

    A partnernél előre egyeztetett időpontban személyes beszélgetésen veszel részt.

  • gyárlátogatás terepbejárás gyár látogatás

    Harmadik lépés

    Személyes betekintés

    Találkozol a leendő vezetőddel és megnézheted jövőbeli munkahelyed.

  • szerződés megbízható szerződéskötés

    Negyedik lépés

    Szerződéskötés

    Az Álljmunkába.hu irodájában megkötjük a munkaszerződésedet.

  • munkába állás munka kezdete

    Ötödik lépés

    Munkába lépés

    A szerződéskötést követően egy héten belül munkába állhatsz.

állj munkába álláskereső portál munkavállalói megszólaló

állj munkába álláskereső portál munkavállalói megszólalás

"Mindig is szerettem volna olyan helyen dolgozni, ahol mind a mellet, hogy értékes munkát végzek még a munkatársaim is barátságosak. Mióta itt dolgozom nekem a munka felér egy kikapcsolódással.
Bátran ajánlom mindenkinek. "

Kiss Kevin

  • Puhr Mirtill Anna
    • Projektvezető
  • +36703701014
  • Érdeklődhetsz vagy jelentkezhetsz személyesen a Humánia HRS Group irodájában az alábbi címen.
  • 9700 Szombathely, Belsikátor 3 1 /2

    H-P 09:00-17:00 között

Ha fontos számodra a kiszámíthatóság, a jó munkahelyi környezet, nyugodt és családias környezetben szeretnél dolgozni, akkor ez a neked való munkalehetőség. Partnercégünkhöz már évek óta biztosítunk munkaerőt.
Légy Te a következő!

Segíts egy megosztással nekünk új munkatársat, egy ismerősödnek új munkát találni!

Ajánlom az ismerősömnek!

Megosztom Facebookon

Szeretnél sms értesítést kapni hasonló új álláslehetőségekről?

Nem szeretnék lemaradni egy lehetőségről sem!

Regisztrálok