hostess fejléc desktop budapest reptéri

Minőségbiztosítási vezető

További információ

  • fizetés kereset bér összeg alapbér Kézhez kapod:
    432 000 -
    532 000 Ft / hó
  • irodai munka állás adminisztráció adminisztrátor iratrendező  dokumentumkezelő Irodai munkák
  • munkaidő munka idő műszak Munkaidő:
    Napi 8 óra
  • település megye állás munka helye Szolnok
    Jász-Nagykun-Szolnok megye

Jelentkezz partnerünk húsipari termékek gyártásával foglalkozó üzemébe

pozícióba, akár azonnali kezdéssel. Folyamatos fejlődési lehetőség multinacionális vállalati környezetben.

Ezekre a feladatokra számíthatsz:

  • A beérkező alap- és segédanyagok minőségének és átvételi folyamatának ellenőrzése, visszáruk kivizsgálása, gyártásközi és késztermék ellenőrzése
  • Az üzem higiéniai állapotának, a takarítás minőségének, az eszközfertőtlenítők használatának, a kézmosók és kézfertőtlenítők működésének, a szociális létesítmények állapotának folyamatos ellenőrzése, a dolgozók higiénés magatartásának ellenőrzése
  • Az előírt ellenőrző vizsgálatok figyelemmel kísérése (vízmintavétel, higiéniai ellenőrző vizsgálatok, stb.)
  • Előzetes ütemterv alapján az üzemben előírt higiéniai és minőségbiztosítási auditok megszervezése és lebonyolítása (magas szinten), az összes üzletlánc standard-jének betartatása
  • HACCP Team vezető: a rendszer folyamatos karbantartása, felülvizsgálata
  • Elemzések, kimutatások készítése a minőségügyi igazgató és a vállalat vezetősége részére
  • Kapcsolattartás a területén dolgozó külső cégekkel, munkavállalókkal

Milyen elvárásoknak kell megfelelned:

  • Szakirányú felsőfokú élelmiszeripari végzettség
  • Több éves tapasztalat élelmiszeripari vagy minőségbiztosítási területen
  • HACCP, IFS, BRC, FSSC, ISO minőségügyi rendszerek ismerete és napi szintű használata
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt

Mit kapsz cserébe a jó munkáért?

  • fizetés juttatás pénz bér

    Kiemelkedő kereseti lehetőség

    Versenyképes juttatási csomag már a próbaidő alatt

  • bónusz juttatás béren felül

    Bónusz

    5% bónusz alapbér után, havi szinten

  • juttatás bónusz ajándék

    Cafetéria

    Havi SZÉP-kártya juttatás

  • hazautazás utazás támogatás költségtérítés

    Bejárás támogatása

    Munkába járási költségtérítés

Felvételi folyamat

  • telefon egyeztetés elérhetőség rugalmas telefonos beszélgetés

    Első lépés

    Telefonos egyeztetés

    Telefonon egyeztetjük a munkalehetőséget és megválaszoljuk a kérdéseid

  • jelentkezés elbírálás döntés állás munka

    Második lépés

    Önéletrajz küldése

    Elküldöd nekünk fényképes önéletrajzodat

  • személyes találkozó egyeztetés beszélgetés állás munka

    Harmadik lépés

    Személyes megbeszélés

    Személyes interjún veszel részt partnerünknél, ahol megismerhetjük egymást

  • szerződés megbízható szerződéskötés

    Negyedik lépés

    Szerződéskötés

    Kiválasztás esetén megkötjük a munkaszerződésed

Te lehetsz a következő

Csatlakozz az Álljmunkába.hu álláskeresőihez és dolgozz velünk akár már holnaptól!

Jelentkezz, regisztrálj vagy hívd bátran munkatársunkat!

szállás letelepedés támogatás segítség lakhatás
  • Kucsa Lili
    • Projektvezető
  • +36703701028
  • Érdeklődhetsz vagy jelentkezhetsz személyesen a Humánia HRS Group irodájában az alábbi címen.
  • 5000 Szolnok, Szapáry út 23 1

    H-P 09:00-17:00 között

Szeretnél egy jó csapat tagja lenni egy olyan cégnél, ahol megbecsülik a munkádat és téged is? Szeretnél modern környezetben, változatos munkát végezni? Ha mindezekre igen a válasz, akkor keress bizalommal!

Segíts egy megosztással nekünk új munkatársat, egy ismerősödnek új munkát találni!

Ajánlom az ismerősömnek!

Megosztom Facebookon

Szeretnél sms értesítést kapni hasonló új álláslehetőségekről?

Nem szeretnék lemaradni egy lehetőségről sem!

Regisztrálok