állj munkába álláskereső portál mezőgazdasági kisegítő

Mezőgazdasági munkás

További információ

  • fizetés kereset bér összeg alapbér Kézhez kapod:
    94 800 Ft / hó
  • állás munka mezőgazdaság idénymunka  betanított könnyű fizikai Mezőgazdasági munkák
  • munkaidő munka idő műszak Munkaidő:
    Napi 8 óra
  • település megye állás munka helye Szolnok
    Jász-Nagykun-Szolnok megye

Megbízható munkavállalókat keresünk egyszerűsített foglalkoztatásban, növényvédelemmel foglalkozó mezőgazdasági céghez,

Folyamatos munkalehetőség egészen november elejéig – kivéve az esős időszakban, ilyenkor nem tudunk munkát biztosítani. Ami biztos, hogy egy összetartó közösségben és megértő felettesekkel dolgozhatsz rendezett munkakörülmények között.

Ezekre a feladatokra számíthatsz:

  • Magválogatás
  • Gyomlálás
  • Kapálás
  • Öntözéses feladatok ellátása

Milyen elvárásoknak kell megfelelned:

  • Fegyelmezettség
  • Munkára való gondosság
  • Megbízhatóság

Előnyként számít, de hiánya nem kizáró ok:

  • szolnoki lakhely
  • mezőgazdaságban szerzett tapasztalat

Mit kapsz cserébe a jó munkáért?

  • munkaidő munka idő műszak

    Fix munkaidő

    Hétfőtől péntekig 08.00-tól 16.00-ig tartó munkaidőnek köszönhetően előre tudsz tervezni.

  • szabad hétvége

    Szabad hétvégék

    A hétvégéket biztosan arra fordíthatod, amire szeretnéd, ezeken a napokon nincs munka.

  • fizetés juttatás pénz bér

    Segély mellett is dolgozhatsz

    Egyszerűsített foglalkoztatottként ugyanúgy jogosult vagy ápolási segélyre, aktív korúak ellátására és foglalkozás helyettesítő támogatásra.

Felvételi folyamat

  • telefon egyeztetés elérhetőség rugalmas telefonos beszélgetés

    Első lépés

    Telefonos felkeresés

    Telefonon egyeztetünk a részletekről és megbeszélünk egy személyes találkozót.

  • személyes találkozó egyeztetés beszélgetés állás munka

    Második lépés

    Személyes találkozó

    Átbeszéljük a munka részleteit, felvesszük a jelentkezésed a szolnoki irodánkon.

  • szerződés megbízható szerződéskötés

    Harmadik lépés

    Szerződéskötés

    Kiválasztás esetén irodánkban megkötjük a munkaszerződésedet.

  • munkába állás munka kezdete

    Negyedik lépés

    Munkábalépés

    A munka megkezdése előtt kötelező üzemorvosi vizsgálaton kell részt venned.

állj munkába álláskereső portál munkavállalói megszólalás idénymunka

állj munkába

Busszal könnyedén kijutok időre. A fizetésemet mindig időben kapom. Segítőkész a csapat. Könnyen elfogadják az új munkatársakat. Előre megbeszélt beosztás szerint megyek dolgozni, így tudok előre tervezni. A hétvégéim szabadok így a családomra is kellő figyelmet fordíthatok. Ami pedig a legfontosabb számomra, hogy a vezetők korrektek.

Szűcs János

  • Opre Rita
    • Opre Rita
    • Projektvezető
  • +36703701028
  • Érdeklődhetsz vagy jelentkezhetsz személyesen a Humánia HRS Group irodájában az alábbi címen.
  • 5000 Szolnok, Szapáry út 23 1

    H-P 09:00-17:00 között

A szakmai tapasztalat nem elvárás, könnyen be lehet tanulni. Aki csak alkalmi munkalehetőséget keres, neki is tudok segíteni! A munkavégzés helye könnyen megközelíthető a belvárosból. Kérdés esetén keress bizalommal. Fontos számomra a megbízhatóság, cserében én is a megfelelő bizalommal leszek feléd, számíthatsz rám.

Segíts egy megosztással nekünk új munkatársat, egy ismerősödnek új munkát találni!

Ajánlom az ismerősömnek!

Megosztom Facebookon

Szeretnél sms értesítést kapni hasonló új álláslehetőségekről?

Nem szeretnék lemaradni egy lehetőségről sem!

Regisztrálok