állj munkába zöldség és gyümölcsfeldolgozás betanított gyári fizikai munka állás

Gyümölcs- és zöldségfeldolgozó

További információ

  • fizetés kereset bér összeg alapbér Kézhez kapod:
    140 000 Ft / hó
  • gyárimunka gyár szalagmunka betanított  könnyű fizikai munka Betanított gyári fizikai munka
  • munkaidő munka idő műszak Munkaidő:
    Napi 8 óra 3 műszakos
  • település megye állás munka helye Vasmegyer
    Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Te veszed igénybe a családi adókedvezményt?
A gyerekek számától függően az alábbi nettó összeggel számolhatsz:

  • állás, munka, juttatás, család, gyerek, adókedvezmény, adó 150 000 Ft / hó
  • állás, munka, juttatás, család, gyerek, adókedvezmény, adó 180 000 Ft / hó
  • állás, munka, juttatás, család, gyerek, adókedvezmény, adó 215 000 Ft / hó

Partnercégünk Magyarországon és egész Európában megtalálható áruházláncoknak állít elő, és forgalmaz gyorsfagyasztott gyümölcsöket és zöldségeket. Munkavállalók jelentkezését várjuk

pozícióra.

Ezekre a feladatokra számíthatsz:

  • Zöldség és gyümölcs válogatása, tisztítása
  • Csomagolás
  • Rakodás

Milyen elvárásoknak kell megfelelned:

  • Általános iskolai végzettség
  • Érvényes tüdőszűrő
  • Zöldség-és gyümölcsfeldolgozó szakképesítés

Előnyként számít, de hiánya nem kizáró ok:

  • Zöldség-és gyümölcsfeldolgozásban szerzett tapasztalat

Mit kapsz cserébe a jó munkáért?

  • juttatás bónusz ajándék

    Cafeteria

    10 ledolgozott munkanap után 8000 Ft SZÉP kártya

  • ingyenes céges busz járat

    Ingyenes buszjárat

    30 km-es körzetben, több településről buszjárat

Felvételi folyamat

  • telefon egyeztetés elérhetőség rugalmas telefonos beszélgetés

    Első lépés

    Telefonos elbeszélgetés

    Átbeszéljük a munka részleteit és a felvételi eljárás pontos folyamatát

  • személyes találkozó egyeztetés beszélgetés állás munka

    Második lépés

    Személyes találkozó

    Partnerünknél közvetlenül az üzemvezetővel találkozol

  • orvos orvosi vizsgálat ellenőrzés üzemorvos üzem

    Harmadik lépés

    Orvosi alkalmassági vizsgálat

    Az irodánkon kiadott beutalóval üzemorvosunk elvégzi az alkalmassági vizsgálatot

  • szerződés megbízható szerződéskötés

    Negyedik lépés

    Szerződéskötés

    A partnercégnél megkötjük a munkaszerződésedet

  • gyárlátogatás terepbejárás gyár látogatás

    Ötödik lépés

    Munkaruha átvétele

    A szerződéskötés után a partnercégnél átveheted a munkaruhádat

  • munkába állás munka kezdete

    Hatodik lépés

    Munkába lépés

    Az orvosi papírok kézhez vétele után azonnal kezdheted a munkát

állj munkába dolgozó  betanított gyári fizikai munka zöldség gyümölcs feldolgozó vélemény értékelés munkaerő kölcsönzés

Horváth Richárd vagyok, vasmegyeri lakos. Májusban jelentkeztem erre az állásra, és június elején már el is kezdtem dolgozni. Korábban is dolgoztam már gyümölcs- és zöldségfeldolgozóként, így nem voltak ismeretlenek a feladatok. Jelenleg azon a részlegen dolgozom, ahol a gyümölcsöket és zöldségeket kell válogatni és mosni. Nagyon szeretek itt dolgozni, a munkatársaimat már régebbről ismerem, családias a hangulat, így gyorsabban telik a munkaidő.

Horváth Richárd

  • Pap-Daróczi Eszter
    • Projektvezető
  • +36703155366
  • Érdeklődhetsz vagy jelentkezhetsz személyesen a Humánia HRS Group irodájában az alábbi címen.
  • 4400 Nyíregyháza, Jókai tér 1 Fsz 1

    H-P 09:00-17:00 között

Az előző évben közel 250 munkavállaló dolgozott általunk ennél a partnercégnél. A munkavállalók nagy része környékbeli, még az is lehet, hogy ismerős arcokkal, régi barátokkal is találkozol munka közben! Ez az a hely, ahol jó hangulatban telik a munka, szünetekben együtt kávéztok, egy összetartó csapat tagja lehetsz.

Jelentkezz vagy hívj bátran! Hidd el, Neked is tudok segíteni!

Segíts egy megosztással nekünk új munkatársat, egy ismerősödnek új munkát találni!

Ajánlom az ismerősömnek!

Megosztom Facebookon

Szeretnél sms értesítést kapni hasonló új álláslehetőségekről?

Nem szeretnék lemaradni egy lehetőségről sem!

Regisztrálok