meki fullpack fejléc

Éttermi munkatárs

További információ

  • fizetés kereset bér összeg alapbér Kézhez kapod:
    180 000 Ft / hó
  • vendéglátás vendéglátóipar pincér felszolgáló állás munka szakács pultos Vendéglátás, szállodai munka
  • munkaidő munka idő műszak Munkaidő:
    Napi 8 óra
  • település megye állás munka helye Szigetszentmiklós
    Pest megye

Te veszed igénybe a családi adókedvezményt?
A gyerekek számától függően az alábbi nettó összeggel számolhatsz:

  • állás, munka, juttatás, család, gyerek, adókedvezmény, adó 190 000 Ft / hó
  • állás, munka, juttatás, család, gyerek, adókedvezmény, adó 229 999 Ft / hó
  • állás, munka, juttatás, család, gyerek, adókedvezmény, adó 267 435 Ft / hó

Szeretnél egy stabil, hosszú távú munkalehetőséget, ahol van előrelépési lehetőséged, és jól kereshetsz? Dolgozz nálunk, jelentkezz és vegyél részt egy interjún egy 1988 óta Magyarországon lévő gyorsétteremláncnál, ahol mindent elsajátíthatsz, amit a vendéglátásról tudni kell profi szinten. Jelentkezz

pozícióba. Ez a világ egyik legnagyobb franchise partnere. Ha itt kezded pályafutásod, senki nem állíthat meg, mert egy megbízható, és stabil munkahely, ahol még a bérek is jók. Nem hiszed? Akkor olvasd el az állás részleteit lejjebb, és keress telefonon, hogy többet megtudhass. Partnerünk professzionális eszközöket használ, és minden éttermükben arra törekednek, hogy a lehető leghatékonyabban tudj dolgozni. A kollégák támogatóak, mentorprogramot üzemeltetünk és betanítunk, hogy pályakezdőként is megáldd a helyed.

Ezekre a feladatokra számíthatsz:

  • Fel kell venned a rendeléseket, és összekészítened azokat
  • A vendégeket udvariasan kell kiszolgálnod
  • A pénztárgépet kezelheted
  • A konyhában is dolgozhatsz
  • Szendvicsek és egyéb gyors ételek összeállítását végezheted
  • A munkaterületet tisztán kell tartanod

Milyen elvárásoknak kell megfelelned:

  • Rendelkezz általános iskolai végzettséggel
  • Vállalj több műszakot, de ebben rugalmasak vagyunk
  • Légy kommunikatív, pörgős személyiségű

Előnyként számít, de hiánya nem kizáró ok:

  • Ha dolgoztál már vendéglátóhelyen korábban
  • Előny, ha beszélsz angolul és ki tudod szolgálni úgy a vendégeket

Mit kapsz cserébe a jó munkáért?

  • bónusz juttatás béren felül

    Magas alap órabért adunk

    Az órabérek kiemelkedőek, más hasonló cégekhez képest.

  • fizetés juttatás pénz bér

    Műszakpótlékod tovább növeli a

    18.00 és 06.00 közé eső óráid már sokkal többet érnek a 30%-os műszakpótlékkal.

  • étkező étkezés ebéd

    Biztosítjuk étkezésed

    Napi egyszeri étkezést biztosítunk a kínálatunkból

  • juttatás bónusz ajándék

    Kedvezményt is kapsz

    Személyzeti kedvezményt adunk, amit szinte bárhol felhasználhatsz az országban

  • ingyenes céges busz járat

    Céges buszjárat vagy taxi

    Szigetszentmiklósról, Csepelről, buszjáratot biztosítunk, vagy taxijáratot

Felvételi folyamat

  • telefon egyeztetés elérhetőség rugalmas telefonos beszélgetés

    Első lépés

    Telefonon beszélünk

    Megbeszélünk egy személyes találkozót és átbeszéljük a részleteket

  • felvételi interjú személyes beszélgetés

    Második lépés

    Találkozunk személyesen

    Egy fél óra alatt minden részletet átbeszélünk, és leinterjúztatlak

  • orvos orvosi vizsgálat ellenőrzés üzemorvos üzem

    Harmadik lépés

    Megvizsgál orvosunk

    A belépés előtt üzemorvosunk egy általános vizsgálatot végez el.

  • szerződés megbízható szerződéskötés

    Negyedik lépés

    Szerződést kötünk

    Sikeres alkalmassági vizsgálat esetén megkötjük szerződésed

  • munkába állás munka kezdete

    Ötödik lépés

    Munkába állsz

    Szerződéskötés után, akár másnap munkába állhatsz.

állj munkába álláskereső portál vendéglátás gyorsétterem betanított munka

Nem rendelkeztem tapasztalattal vendéglátás terén, viszont az első naptól kezdve egy nyitott, jó hangulatú csapatba kerültem, akik nem hagytak magamra. Segítettek és gyorsan sikerült elsajátítanom mindent. Ma már együtt pörgök a többiekkel és szeretem amit csinálok. Vannak fárasztóbb napok, mert sokszor hatalmas a forgalom és nincs idő megállni. Ugyanakkor a nap végén kárpotolnak a barátaim, akiket itt szereztem, és egy munkaidő utáni lazulás segít levezetni a fárasztóbb napokat is.

Garamvölgyi Melinda

  • Zielinski György Krisztián
    • Projektvezető
  • +36703800746
  • Érdeklődhetsz vagy jelentkezhetsz személyesen a Humánia HRS Group irodájában az alábbi címen.
  • 1097 Budapest, Albert Flórián út 3/b, 2-es kapu

    H-P 09:00-17:00 között

Magam is dolgoztam a franchise egyik éttermében ebben a pozícióban. Igazából annyit fejlődtem ott minden téren, hogy néha úgy érzem most nem lennék ott, ahol tartok. Ha kérdésed van vagy kételkedsz valamiben, keress bátran. Szívesen mesélek a saját tapasztalataimról és válaszolok minden kérdésedre. Várom a jelentkezésed, ha úgy érzed szeretnél belevágni ebbe a kalandba!

Segíts egy megosztással nekünk új munkatársat, egy ismerősödnek új munkát találni!

Ajánlom az ismerősömnek!

Megosztom Facebookon

Szeretnél sms értesítést kapni hasonló új álláslehetőségekről?

Nem szeretnék lemaradni egy lehetőségről sem!

Regisztrálok