meki fullpack fejléc

Éttermi munkatárs

További információ

  • fizetés kereset bér összeg alapbér Kézhez kapod:
    180 000 Ft / hó
  • vendéglátás vendéglátóipar pincér felszolgáló állás munka szakács pultos Vendéglátás, szállodai munka
  • munkaidő munka idő műszak Munkaidő:
    Napi 8 óra
  • település megye állás munka helye Szigetszentmiklós
    Pest megye

Szigetszentmiklóson (M0) lévő gyorsétterembe keressük legújabb csapattagjainkat

pozícióba! Ha szeretnél egy folyamatosan fejlődő csapat tagja lenni és egy olyan munkahelyen dolgozni, ahol fontos a jó hangulat, valamint a megbecsülés, akkor nincs más dolgod, mint hogy jelentkezz.

Ezekre a feladatokra számíthatsz:

  • Vendégek teljeskörű kiszolgálása
  • Konyhai területen szendvicsek és egyéb gyors ételek elkészítése
  • Területek tisztántartása

Milyen elvárásoknak kell megfelelned:

  • Általános iskolai végzettség
  • Tudj csapatban dolgozni
  • Kommunikatív, pörgős, tanulékony személyiség

Mit kapsz cserébe a jó munkáért?

  • fizetés juttatás pénz bér

    Bérezés

    Minimum nettó 180.000 Ft havonta.

  • étkezés ebéd pénz bónusz hozzájárulás

    Személyzeti fogyasztás

    Napi egyszeri étkezés az étteremben is kapható ételekből.

  • kedvezmény akció vásárlás bónusz

    Személyzeti kedvezmény

    Egy kártya, amely kedvezményre jogosít fel több helyen. (pl.: Aquaworld, Hotel Atlantis stb..)

  • ingyenes céges busz járat

    Céges járat

    Csepelről és Szigetszentmiklósról segítsük a bejutást.

  • fejlődés képzés karrier előrelépés

    Gyors karrierlehetőségek

    Mindenki megmászhatja a ranglétrát, bizonyos feltételek teljesítése után.

Felvételi folyamat

  • telefon egyeztetés elérhetőség rugalmas telefonos beszélgetés

    Első lépés

    Telefonos beszélgetés

    Megbeszélünk egy személyes találkozót.

  • felvételi interjú személyes beszélgetés

    Második lépés

    Személyes találkozó

    Fél órás elfoglaltság, amely alatt személyesen minden részletet megbeszélünk.

  • orvos orvosi vizsgálat ellenőrzés üzemorvos üzem

    Harmadik lépés

    Üzemorvosi vizsgálat

    A belépés első állomása az üzemorvosi vizsgálat.

  • szerződés megbízható szerződéskötés

    Negyedik lépés

    Szerződéskötés

    Sikeres alkalmassági vizsgálat esetén, megkötjük a munkaszerződést.

  • munkába állás munka kezdete

    Ötödik lépés

    Munkába lépés

    Szerkőzés kötés után, akár másnap munkába állhatsz.

állj munkába álláskereső portál vendéglátás gyorsétterem betanított munka

Nem rendelkeztem tapasztalattal vendéglátás terén, viszont az első naptól kezdve egy nyitott, jó hangulatú csapatba kerültem, akik nem hagytak magamra. Segítettek és gyorsan sikerült elsajátítanom mindent. Ma már együtt pörgök a többiekkel és szeretem amit csinálok. Vannak fárasztóbb napok, mert sokszor hatalmas a forgalom és nincs idő megállni. Ugyanakkor a nap végén kárpotolnak a barátaim, akiket itt szereztem, és egy munkaidő utáni lazulás segít levezetni a fárasztóbb napokat is.

Garamvölgyi Melinda

  • Nagygyörgy Viktor
    • Projektvezető
  • +36703379533
  • Érdeklődhetsz vagy jelentkezhetsz személyesen a Humánia HRS Group irodájában az alábbi címen.
  • 1092 Budapest, Erkel Ferenc utca 6

    H-P 09:00-17:00 között

Magam is dolgoztam a franchise egyik éttermében ebben a pozícióban. Igazából én annyit fejlődtem ott minden téren, hogy néha úgy érzem most nem lennék ott ahol tartok. Ha kérdésed van vagy kételketsz valamiben, keress bátran. Szívesen mesélek a saját tapasztalataimról is és válaszolok minden kérdésedre. Várom a jelentkezésed, ha úgy érzed szeretnél belevágni ebbe a kalandba!

Segíts egy megosztással nekünk új munkatársat, egy ismerősödnek új munkát találni!

Ajánlom az ismerősömnek!

Megosztom Facebookon

Szeretnél sms értesítést kapni hasonló új álláslehetőségekről?

Nem szeretnék lemaradni egy lehetőségről sem!

Regisztrálok