csomagoló tejipar állás munka lehetőség állásajánlat

Betanított munkás

További információ

  • fizetés kereset bér összeg alapbér Kézhez kapod:
    110 000 Ft / hó
  • gyárimunka gyár szalagmunka betanított  könnyű fizikai munka Betanított gyári fizikai munka
  • munkaidő munka idő műszak Munkaidő:
    Napi 12 óra 2 műszakos
  • település megye állás munka helye Székesfehérvár
    Fejér megye

Te veszed igénybe a családi adókedvezményt?
A gyerekek számától függően az alábbi nettó összeggel számolhatsz:

  • állás, munka, juttatás, család, gyerek, adókedvezmény, adó 120 000 Ft / hó
  • állás, munka, juttatás, család, gyerek, adókedvezmény, adó 150 000 Ft / hó
  • állás, munka, juttatás, család, gyerek, adókedvezmény, adó 209 000 Ft / hó

Partnerünk mai napig az egyetlen tejtermelő csoport, amelynek tulajdonosai 100%-ban magyar termelők. Magyarország egyik legnagyobb tejfeldolgozó vállalkozása vár Téged is

munkakörbe. Ha téged is vonz a modern, gépesített munkahely, a támogató környezet és a hosszútávú munka lehetősége, akkor olvass tovább, és ismerd meg a feladatkörhöz és az elvárásokhoz tartozó részleteket!

Ezekre a feladatokra számíthatsz:

  • Késztermékek dobozba rakása
  • Késztermékek címkézése
  • Dobozolt termékek raklapra pakolása
  • A munkakörnyezet tisztán tartása

Milyen elvárásoknak kell megfelelned:

  • Általános iskolai végzettség
  • Érvényes tüdőszűrő lelet
  • Folyamatos műszak vállalása
  • Orvosi alkalmassági vizsgálaton való megfelelés

Előnyként számít, de hiánya nem kizáró ok:

  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
  • Gépi anyagmozgatásban való jártasság

Mit kapsz cserébe a jó munkáért?

  • ingyenes céges busz járat

    Bejárás támogatása

    Útiköltségedet 86%-ban térítjük és több településről ingyenes járatot biztosítunk

  • fejlődés képzés karrier előrelépés

    Hosszú távú, biztos munkahely

    Határozatlan idejű szerződést kötünk

  • juttatás bónusz ajándék

    Béren kívüli juttatás

    A 3 hónapos próbaidő után SZÉP kártya juttatás 11 300 Ft és mozgóbér

Felvételi folyamat

  • telefon egyeztetés elérhetőség rugalmas telefonos beszélgetés

    Első lépés

    Telefonos tájékoztató

    Telefonon tájékoztatunk a részletekről, megbeszéljük a személyes találkozót

  • orvos orvosi vizsgálat ellenőrzés üzemorvos üzem

    Második lépés

    Orvosi alkalmassági vizsgálat

    Az irodánkon kiadott beutalóval üzemorvosunk elvégzi az alkalmassági vizsgálatot

  • szerződés megbízható szerződéskötés

    Harmadik lépés

    Szerződéskötés

    Az Álljmunkába.hu irodájában megkötjük veled a munkaszerződést

  • munkába állás munka kezdete

    Negyedik lépés

    Munkába lépés

    Az szerződés után azonnal kezdheted a munkát partnerünknél

állj munkába dolgozó betanított gyári fizikai munka csomagoló vélemény értékelés munkaerő kölcsönzés

A műszakok szinte elrepülnek a családias légkör miatt. A munkatársak segítőkészek, befogadóak az új kollégákkal szemben. A műszakvezetők közvetlenek, mindenben a segítségemre vannak. Kölcsönzöttként sem érzem, hogy másként kezelnek, az ügyintézőm pedig rendelkezésemre áll, ha kérdésem lenne.

Szulimán Attiláné

  • Virág Rebeka
    • Projektvezető
  • +36703155259
  • Érdeklődhetsz vagy jelentkezhetsz személyesen a Humánia HRS Group irodájában az alábbi címen.
  • 8000 Székesfehérvár, Távírda utca 7

    H-P 09:00-17:00 között

Ha egyszerű betanított, fizikai munkát keresel, akkor ez egy jó lehetőség lehet számodra. Hosszú távon számítunk a munkádra. Csoportosan, együttműködve kell dolgozni, hamar összeismerkedsz majd minden dolgozóval.

Segíts egy megosztással nekünk új munkatársat, egy ismerősödnek új munkát találni!

Ajánlom az ismerősömnek!

Megosztom Facebookon

Szeretnél sms értesítést kapni hasonló új álláslehetőségekről?

Nem szeretnék lemaradni egy lehetőségről sem!

Regisztrálok