állj munkába állásvégoldal bolti munka, betanított munka, árufeltöltő, bútorbolti eladó

Árufeltöltő/merchandiser

További információ

  • fizetés kereset bér összeg alapbér Kézhez kapod:
    154 000 Ft / hó
  • állás munka bolti munka pénztár pénztáros pakol pakolás  árufeltöltő sorfeltöltő Bolti munkák
  • munkaidő munka idő műszak Munkaidő:
    Napi 8 óra
  • település megye állás munka helye Budaörs
    Pest megye

Jelentkezz a nemzetközi lakberendezési piac egyik legismertebb áruházláncához

pozícióba. Ha fontos számodra, hogy egy olyan cégnél kamatoztasd tudásod, ahol megbecsülik a munkádat, akkor jó helyen jársz. Partnerünknél stabil, hosszútávú munkavégzés vár rád.

Ezekre a feladatokra számíthatsz:

  • Átvett áruk kicsomagolása
  • Polcok feltöltése
  • Címkézési feladatok

Milyen elvárásoknak kell megfelelned:

  • Általános iskolai végzettség
  • Felelősségtudat
  • Vevőközpontú gondolkodás

Előnyként számít, de hiánya nem kizáró ok:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Mit kapsz cserébe a jó munkáért?

  • szabad hétvége

    Gyorsan munkába állhatsz

    Jelentkezésed követően már 2 napon belül munkába állhatsz.

  • hazautazás utazás támogatás költségtérítés

    Utazási támogatás

    Budaörsön kívüli bérletet vagy jegyet 86%-ban térítjük.

  • szabadon választható munkaidő beosztás munka állás

    Egy műszak

    Naponta 8,5 órát fogsz dolgozni, ebből 30 perc munkaközi szünet ledolgozandó

    Szabad hétvége

    A munkavégzés csak hétfőtől péntekig tart.

Felvételi folyamat

  • telefon egyeztetés elérhetőség rugalmas telefonos beszélgetés

    Első lépés

    Telefonos egyeztetés

    Kollégánk elmondja a részleteket és válaszol a kérdéseidre.

  • felvételi interjú személyes beszélgetés

    Második lépés

    Személyes interjú

    Személyes interjún veszel részt az irodánkban.

  • orvos orvosi vizsgálat ellenőrzés üzemorvos üzem

    Harmadik lépés

    Üzemorvosi vizsgálat

    Pozitív elbíráslást követően részt kell venned egy üzemorvosi vizsgálaton.

  • szerződés megbízható szerződéskötés

    Negyedik lépés

    Szerződéskötés

    Sikeres kiválasztás esetén szerződéskötésre kerül sor irodánkban.

  • munkába állás munka kezdete

    Ötödik lépés

    Munkába állás

    A partnerrel egyeztetett időpontban munkába is állhatsz.

KIKA árufeltöltő megszólaló budapest

Szeretek itt dolgozni, mert szeretem az itteni kis összeszokott csapatot. Kiszámítható a munkaidő és a hétvégéim is szabadok, így több időt tölthetek el a párommal és a kiskutyámmal.

Fazekas Bianka

  • Tamás Ágnes
    • Projektvezető
  • +36703155251
  • Érdeklődhetsz vagy jelentkezhetsz személyesen a Humánia HRS Group irodájában az alábbi címen.
  • 1092 Budapest, Erkel Ferenc utca 6

    H-P 09:00-17:00 között

Szeretnél egy műszakban dolgozni? Fontos számodra, hogy egy biztos munkahelyed legyen hosszútávon egy stabil cégnél? Ha igen, akkor jó helyen jársz. A munkáddal hozzájárulsz ahhoz, hogy minden termék a helyén legyen az üzletben. Gyere és légy része egy klassz csapatnak. Jelentkezz és keresni foglak a részletekkel.

Segíts egy megosztással nekünk új munkatársat, egy ismerősödnek új munkát találni!

Ajánlom az ismerősömnek!

Megosztom Facebookon

Szeretnél sms értesítést kapni hasonló új álláslehetőségekről?

Nem szeretnék lemaradni egy lehetőségről sem!

Regisztrálok